O nás

E-aukční portál, s.r.o.

Co děláme?

Realizací elektronických aukcí zlevňujeme dodávky elektřiny a plynu (a dalších poptávaných komodit) domácnostem, podnikatelům, firmám a veřejné správě. Díky tomu snižujeme náklady a šetříme všem odběratelům jejich peníze, které mohou použít na jiné důležité investice. Elektronické aukce pořádáme prostřednictvím vlastního sofistikovaného softwaru, který také svým klientům nabízíme k pronájmu.

Jak to děláme?

Prostřednictví elektronický aukcí, které jsou v dnešní době nejvíce transparentní formou výběrového řízení. Sdružíme zákazníky do jedné aukce a soutěžíme pro ně výhodnější cenu za energie u ověřených dodavatelů.

Pravděpodobnost, že vysoutěžíme lepší cenu dodávek energie je veliká. Sdružením zákazníků nabídneme dodavatelům velký objem odebíraných energií, který je pro ně zajímavější a mohou si u něho dovolit snížit cenu, na kterou by zákazníci jako jednotlivci nedosáhli.

Dle zájmu jednotlivců, firem či veřejné správy můžeme obdobným způsobem provést elektronickou aukci na jakoukoliv vybranou komoditu (nejen elektřinu a plyn, ale i např. pohonné hmoty, vzduchotechnika, hutní materiály, kancelářské potřeby) nebo náš software pronajmout k vlastnímu výběrovému řízení.

Proč s námi?

Každému zákazníkovi garantujeme minimálně 10% úsporu, ale velmi často na energiích takto snižujeme jednotkové ceny silové elektřiny a zemního plynu o 10 % až 30 %.

Vše vyřídíme za vás, s aukcí ani smluvní dokumentací nemáte žádné starosti. Vše co musíte udělat na vstupu, je poskytnutí smluvní dokumentace a vyúčtování, ve kterých jsou informace o dosavadních cenách, za které odebíráte.

Naše péče o zákazníky je dlouhodobá, servis prakticky nepřetržitý.

Za doporučení a zprostředkované obchody se po vzájemné domluvě odměníme.

Kdo jsme?

E-aukční portál s.r.o. je expandující (Slovensko, Polsko) sebevědomá společnost s mezinárodní působností a sídlem v malebném městě pod Orlickými horami. Oficiálně působíme na trhu od roku 2013, naše zkušenosti s elektronickými aukcemi však sahají až do roku 2008, kdy jsme fungovali pod názvem E.P.V Trading s.r.o.

Náš tým

Jan Weber
jednatel společnosti

Ing. Barbara Formánková
ředitel

Zuzana Snítilová
obchodní manažer

Stanislava Preclíková
zákaznická péče

kde sídlíme

28.října 168
549 01 Nové Město nad Metují

IČO:01487507   DIČ:CZ01487507

NAPIŠTE NÁM