O nás

E-aukční portál, s.r.o.

Co děláme?

Analyzujeme aktuální nabídky energetických firem na trhu. poskytujeme zákazníkům individuální konzultace a poradenství v energetice. Zajišťujeme výkup elektřiny z fotovoltaických elektráren, nákup tepelných čerpadel a organizujeme hromadné poptávky o výhodnější ceny za elektřinu a plyn formou elektronické aukce. Realizací elektronických aukcí zlevňujeme dodávky elektřiny a plynu (a dalších poptávaných komodit) domácnostem, podnikatelům, firmám i veřejné správě. Díky tomu snižujeme náklady a šetříme všem odběratelům jejich peníze, které mohou použít na jiné důležité investice. Elektronické aukce pořádáme prostřednictvím vlastního sofistikovaného softwaru, který také svým klientům nabízíme k pronájmu.

Jak to děláme?

Prostřednictví elektronický aukcí, které jsou v dnešní době nejvíce transparentní formou výběrového řízení. Sdružíme zákazníky do jedné aukce a soutěžíme pro ně výhodnější cenu za energie u ověřených dodavatelů.

Sdružením zákazníků nabídneme dodavatelům velký objem odebíraných energií, který je pro ně zajímavější a mohou si u něho dovolit snížit cenu, na kterou by zákazníci jako jednotlivci nedosáhli.

Dle zájmu jednotlivců, firem či veřejné správy můžeme obdobným způsobem provést elektronickou aukci na jakoukoliv vybranou komoditu (nejen elektřinu a plyn, ale i např. pohonné hmoty, vzduchotechnika, hutní materiály, kancelářské potřeby atd.) nebo náš software pronajmout k vlastnímu výběrovému řízení.

Náš software lze využít pro aukci typu soutěže o nejnižší cenu nebo naopak tu nejvyšší možnou pro prodej nemovitostí a dalších movitých věci jako např. auto, umění, aj.

Proč s námi?

Vysoutěžená cena prostřednictvím E-Aukčního portálu je vždy nižší, než jakou dodavatel standardně zákazníkům v dané období nabízí. 

Pomáháme zákazníkům vyvázat se z nevýhodných smluv a rušení plných mocí podepsaných u tzv. energošmejdů.

S námi zákazník nepodepisuje žádnou plnou moc, která bývá často rizikem zneužití k podpisu nevýhodné smlouvy. Smlouvu si zákazník podepisuje vždy sám.

Zajišťujeme kompletní administrativu spojenou s převodem zákazníka tak, aby mu nevznikla žádná sankce.

Spolupracujeme výhradně s ověřenými dodavateli, kteří splňují podmínku jako je stabilita a spolehlivost. To abychom mohli zajistit jistotu pro naše zákazníky.

Naše péče o zákazníky je dlouhodobá a servis prakticky nepřetržitý.

Za doporučení a zprostředkované obchody se po vzájemné domluvě odměníme.

Kdo jsme?

E-aukční portál s.r.o. je expandující (Slovensko, Polsko) sebevědomá společnost s mezinárodní působností a sídlem v malebném městě pod Orlickými horami. Oficiálně působíme na trhu od roku 2013, naše zkušenosti s elektronickými aukcemi však sahají až do roku 2008, kdy jsme fungovali pod názvem E.P.V Trading s.r.o.

Náš tým

Jan Weber

Jednatel

jan.weber@e-ap.cz

Ing. Barbara Formánková

Ředitelka back office

605 558 665

bc. Zuzana Snítilová

obchodní manažerka

737 566 598

kde sídlíme

28.října 168
549 01 Nové Město nad Metují

IČO:01487507   DIČ:CZ01487507

NAPIŠTE NÁM