O nás

E-aukční portál, s.r.o.

Co děláme?

Realizací elektronických aukcí zlevňujeme dodávky elektřiny a plynu (a dalších poptávaných komodit) domácnostem, podnikatelům, firmám a veřejné správě. Díky tomu snižujeme náklady a šetříme všem odběratelům jejich peníze, které mohou použít na jiné důležité investice. Elektronické aukce pořádáme prostřednictvím vlastního sofistikovaného softwaru, který také svým klientům nabízíme k pronájmu.

Jak to děláme?

Prostřednictví elektronický aukcí, které jsou v dnešní době nejvíce transparentní formou výběrového řízení. Sdružíme zákazníky do jedné aukce a soutěžíme pro ně výhodnější cenu za energie u ověřených dodavatelů.

Sdružením zákazníků nabídneme dodavatelům velký objem odebíraných energií, který je pro ně zajímavější a mohou si u něho dovolit snížit cenu, na kterou by zákazníci jako jednotlivci nedosáhli.

Dle zájmu jednotlivců, firem či veřejné správy můžeme obdobným způsobem provést elektronickou aukci na jakoukoliv vybranou komoditu (nejen elektřinu a plyn, ale i např. pohonné hmoty, vzduchotechnika, hutní materiály, kancelářské potřeby atd.) nebo náš software pronajmout k vlastnímu výběrovému řízení.

Náš software lze využít pro aukci typu soutěže o nejnižší cenu nebo naopak tu nejvyšší možnou pro prodej nemovitostí a dalších movitých věci jako např. auto, umění, aj.

Proč s námi?

Vysoutěžená cena prostřednictvím E-Aukčního portálu je vždy nižší, než jakou dodavatel standardně zákazníkům v dané období nabízí. 

Pomáháme zákazníkům vyvázat se z nevýhodných smluv a rušení plných mocí podepsaných u tzv. energošmejdů.

S námi zákazník nepodepisuje žádnou plnou moc, která bývá často rizikem zneužití k podpisu nevýhodné smlouvy. Smlouvu si zákazník podepisuje vždy sám.

Zajišťujeme kompletní administrativu spojenou s převodem zákazníka tak, aby mu nevznikla žádná sankce.

Spolupracujeme výhradně s ověřenými dodavateli, kteří splňují podmínku jako je stabilita a spolehlivost. To abychom mohli zajistit jistotu pro naše zákazníky.

Naše péče o zákazníky je dlouhodobá a servis prakticky nepřetržitý.

Za doporučení a zprostředkované obchody se po vzájemné domluvě odměníme.

Kdo jsme?

E-aukční portál s.r.o. je expandující (Slovensko, Polsko) sebevědomá společnost s mezinárodní působností a sídlem v malebném městě pod Orlickými horami. Oficiálně působíme na trhu od roku 2013, naše zkušenosti s elektronickými aukcemi však sahají až do roku 2008, kdy jsme fungovali pod názvem E.P.V Trading s.r.o.

Náš tým

Jan Weber
jednatel společnosti

Ing. Barbara Formánková
ředitel

Zuzana Snítilová
obchodní manažer

Stanislava Preclíková
zákaznická péče

kde sídlíme

28.října 168
549 01 Nové Město nad Metují

IČO:01487507   DIČ:CZ01487507

NAPIŠTE NÁM