Veřejná správa

Chcete jednoduše snížit provozní náklady, potřebujete vyměnit stávajícího dodavatele či zrealizovat veřejnou zakázku, a to vše bez zvýšené administrativní zátěže? Nechte to na nás, vše za Vás zařídíme a zajistíme v daném období nejnižší cenu na trhu.

Prostřednictvím elektronických výběrových řízení zajišťujeme našim klientům optimalizaci nákupních cen či dodavatelů v různých odvětvích, včetně realizace elektronických veřejných zakázek. Kromě toho zabezpečujeme i s tím související kompletní administrativně právní servis. Před zahájením výběrového řízení zpracováváme analýzu současných podmínek, definujeme zadávací podmínky výběru dodavatele a zajistíme administrativní podporu při přechodu pod vítězného dodavatele, včetně kontroly uzavíraných smluv. Svým klientům tak optimalizujeme nejen ceny, ale šetříme i jejich čas.

Při realizaci elektronických výběrových řízení se striktně řídíme zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Celý proces aukce je maximálně transparentní, aukce je od jejího počátku až do ukončení zaznamenávána a zároveň mohou všichni účastníci sledovat její průběh online z pohodlí domova. Právě proto je elektronická aukce tím správným nástrojem pro výběr nejvýhodnějšího dodavatele, který omezuje spekulace ohledně výběru vítězného dodavatele, neboť je zde vyloučena možnost ovlivňování výsledků a korupce. Nikdo z uchazečů není zvýhodňován oproti ostatním, vítězí pouze nejlepší cena (v dané kvalitě) či jiný parametr, který si sami zvolíte. Dodavatelé se v aukci navíc navzájem nevidí, nevidí ani kolika dodavatelům čelí, a tak je vyloučena i možnost jejich předchozího zákulisního domlouvání. 

Předmětem výběrového řízení může být v podstatě kterákoliv komodita či služba. Elektronická výběrová řízení šijeme na míru a v zadávacích podmínkách zohledníme i individuální požadavky. Specializujeme se především na snižování cen elektrické energie a zemního plynu, na míru však svým klientům připravujeme aukce i v mnoha jiných oblastech, jako jsou například pohonné hmoty, vzduchotechnika, hutní materiály, kancelářské potřeby a další.

Zapojte se do naší sdružené e-aukce elektrické energie a zemního plynu!
Klientům e-aukcí šetříme na silové elektřině a plynu okolo 40 % ročně. Kompletní servis, včetně analýzy současných podmínek, administrativního přechodu pod vítězného dodavatele i kontrolu nově uzavíraných smluv, provádíme ZDARMA. Pokud s námi aukci podstoupíte, garantujeme Vám minimální úsporu na energii ve výši 10 %, v případě nižší úspory dojde ke stornování registrace i dohody bez jakýchkoli poplatků, a Vy tak zůstanete u původního dodavatele za stejných podmínek jako doposud.

Přihláška do aukce

Prosíme o vyplnění následujících údajů

Úspora na energii se projeví dobře v rozpočtu. Nyní zvolte prosím s jakou komoditou vstupujete do aukce. V případě, že poptáváte specifickou službu nás neváhejte kontaktovat.

  • PŘIHLÁŠKA DO E-AUKCE
  • VYBERTE PROSÍM POPTÁVANOU SLUŽBU

Kontaktní údaje

Celé jméno a příjmení

Telefonní spojení

E-mail

Promo kód

JSEM ODBĚRATEL/KA ELEKTŘINY

Mám zájem o aukci elektřiny

Nahrajte prosím aktuální platnou smlouvu v elektronické podobě o dodávce elektřiny

Nahrajte prosím poslední roční vyúčtování elektřiny

JSEM ODBĚRATEL/KA ZEMNÍHO PLYNU

Mám zájem o aukci plynu

Nahrajte prosím aktuální platnou smlouvu v elektronické podobě o dodávce zemního plynu

Nahrajte prosím poslední roční vyúčtování zemního plynu

POSLEDNÍ KROK

Ano