E-aukce firmy

Chcete jednoduše snížit Vaše provozní náklady nebo vyměnit stávajícího dodavatele? Pomůžeme Vám optimalizovat Vaše nákupy snadno a rychle. Nabízíme firmám i podnikatelům realizaci elektronických výběrových řízení dodavatelů v různých odvětvích a on-line vyjednávání cen.

Předmětem výběrového řízení může být v podstatě kterákoliv komodita či služba. Elektronická výběrová řízení šijeme na míru a v zadávacích podmínkách, za kterých je Vaše společnost ochotna akceptovat dodání dané služby či komodity od vítězného dodavatele, zohledníme i individuální požadavky. Specializujeme se především na snižování cen elektrické energie a zemního plynu, na míru však svým klientům připravujeme aukce i v mnoha jiných oblastech, jako jsou například pohonné hmoty, vzduchotechnika, hutní materiály, kancelářské potřeby a další.

Díky tomu, že oslovujeme mnoho firem po celé zemi, je možnost agregace poptávky, čímž se mnohonásobně navýší poptávaný objem v aukci. To Vám zajistí daleko výhodnější vyjednávací pozici před dodavatelem, pro kterého se tak účastníci aukce stávají rázem daleko atraktivnějšími, a je proto schopen jim nabídnout mnohem lepší podmínky, než kdyby před ním vystupovali samostatně. I malá firma s malým odběrem zboží či služeb je schopna si e-aukcí zajistit stejné podmínky jako ten největší odběratel na trhu.

Zapojte se do naší sdružené e-aukce elektrické energie a zemního plynu! 
Klientům e-aukcí šetříme na silové elektřině a plynu od 10 – 40 % ročně. Kompletní servis, včetně analýzy současných podmínek, administrativního přechodu pod vítězného dodavatele i kontrolu nově uzavíraných smluv, provádíme ZDARMA. Pokud s námi aukci podstoupíte, garantujeme Vám minimální úsporu na energii ve výši 10 %. V případě nižší úspory dojde ke stornování registrace i dohody bez jakýchkoli poplatků, a Vy tak zůstanete u původního dodavatele za stejných podmínek jako doposud.

Přihláška do aukce

Prosíme o vyplnění následujících údajů

Úspora na energii se projeví dobře v rozpočtu. Nyní zvolte prosím s jakou komoditou vstupujete do aukce. V případě, že poptáváte specifickou službu nás neváhejte kontaktovat.

  • PŘIHLÁŠKA DO E-AUKCE
  • VYBERTE PROSÍM POPTÁVANOU SLUŽBU

Kontaktní údaje

Celé jméno a příjmení

Telefonní spojení

E-mail

Promo kód

JSEM ODBĚRATEL/KA ELEKTŘINY

Mám zájem o aukci elektřiny

Nahrajte prosím aktuální platnou smlouvu v elektronické podobě o dodávce elektřiny

Nahrajte prosím poslední roční vyúčtování elektřiny

JSEM ODBĚRATEL/KA ZEMNÍHO PLYNU

Mám zájem o aukci plynu

Nahrajte prosím aktuální platnou smlouvu v elektronické podobě o dodávce zemního plynu

Nahrajte prosím poslední roční vyúčtování zemního plynu

POSLEDNÍ KROK

Ano