ENERGIE PRO OBČANY

Energie pro občany

Projekt „Energie pro občany“ je iniciativa e-aukčního portálu s.r.o., která se zaměřuje na poskytování informací a možností úspor v oblasti energetiky pro občany konkrétních obcí. Cílem projektu je pravidelně osvětlovat a představovat občanům po celé České republice, jak mohou efektivně spravovat své energetické náklady, najít potenciál pro úspory a zlepšit podmínky svých stávajících smluv na elektřinu a zemní plyn.

Poskytujeme bezplatné konzultace a analýzy, které jsou zaměřené na revizi aktuálních smluv a cen, a navrhujeme řešení, jak dosáhnout optimalizace výdajů za energie. Projekt představuje jedinečnou příležitost pro ty, kteří chtějí proaktivně přistupovat k úsporám a optimalizaci svých energetických nákladů.

Jak je možné připojit se do projektu? 

Jsem OBČAN a chci se zapojit do projetu Energie pro občany
Pro nezávislou a bezplatnou analýzu Vaší stávající ceny a smluvních podmínek u současného dodavatele elektřiny či zemního plynu nám stačí poslat kopii vašeho posledního vyúčtování za energie a pokud možno i kopii smlouvy u dodavatele za každé odběrné místo, u kterého chcete zjistit možný potenciál úspory. V rámci poradenství si projdeme kalkulaci možné úspory, případné kroky k úspoře, výhody i nevýhody. U případného přechodu mezi dodavateli si zákazník vždy podepisuje smlouvu sám. Rozhodující slovo máte VY.

Jsem OBEC a chci nás zapojit do projektu Energie pro občany
Tento projekt bude mít pro Vaše občany velký přínos, pro více informací nás kontaktujte na e-mailu info@e-ap.cz. S každou obcí či městem nastavujeme individuální komunikaci na občany, termín projektu, propagační materiály apod.

Přidejte se k nám a buďte součástí tohoto významného kroku k efektivní úspoře.

Prosíme o vyplnění následujících údajů

  • PŘIHLÁŠKA DO E-AUKCE

Kontaktní údaje

Údaje o odběrateli

Jsem odběratel/ka elektřiny

Jsem odběratel/ka zemního plynu

Nahrajte prosím aktuální platnou smlouvu v elektronické podobě o dodávce elektřiny / zemního plynu

Max. size: 128,0 MB

Nahrajte prosím poslední roční vyúčtování elektřiny / zemního plynu

Max. size: 128,0 MB

Dokončení

Ano

kde sídlíme

Komenského 103
549 01 Nové Město nad Metují

IČO: 01487507   DIČ: CZ01487507

NAPIŠTE NÁM